Viimsi Kooli sündmuste kalenderLog InEsmaspäev 25 Oktoober 2021

Kui valikud on tehtud, klõpsa päisel või 'Valmis'

Vaade










Kategooriad








Keel





Log Out

User profile

 Külgmenüü
 ❌ 

Help

Print

Otsing

Tegemised

Lähenevad sündmused

Tegemiste loend ❌ 
25.09.2021 - 07.11.2021
None.
Lähenevad sündmused ❌ 
25.10.2021 - 07.11.2021
Esmaspäev 25 Oktoober 2021

9:00 - 17:00

  Õpihuvilaager (A206, C216, spordikeskus, A201, C316, C210, C222)


13:00 - 14:00

  Rebase Ruudi loodusring A107


14:00 - 15:00

  Näitering "Wilhelmiine" (aula)


14:00 - 16:30

  Programmeerimine algajatele (C137)


14:00 - 16:30

  Animatsioonikursus "Teen ise multifilmi" (A206)


15:00 - 17:30

  Eelkool A 104


15:00 - 17:00

  Nihles küsimused C141


15:00 - 17:00

  Kosmosering C123


15:00 - 16:00

  Kunst ja meisterdamine A201


Teisipäev 26 Oktoober 2021

8:15 - 12:05

  Rütmikatunnid aulas


9:00 - 17:00

  Õpihuvilaager (A206, C216, spordikeskus, A201, C316, C210, C222)


13:00 - 14:00

  Rebase Ruudi loodusring A113


13:00 - 14:30

  Robootika algajatele (A206)


14:00 - 17:00

  Näitetrupp "Eksperiment" (aula)


14:00 - 15:30

  Multimeedia (A301)


14:00 - 16:30

  Teadusring Taibu (C216)


15:00 - 16:00

  Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213


16:00 - 18:30

  Eelkool A213


Kolmapäev 27 Oktoober 2021

9:00 - 17:00

  Õpihuvilaager (A206, C216, spordikeskus, A201, C316, C210, C222)


9:00 - 12:00

  Tuleohutuse koolitus aulas


13:00 - 15:00

  Matemaatikaring "Nupula" 1.-2. kl A116


14:00 - 15:00

  Näitering "Wilhelmiine" (aula)


14:00 - 17:30

  Robootika (C137)


15:00 - 16:30

  Matemaatika lisakursus C302


16:00 - 18:30

  Eelkool A305


16:00 - 18:30

  Eelkool A 102


Neljapäev 28 Oktoober 2021

10:15 - 12:15

  Rütmikatunnid aulas


13:00 - 16:00

  Rahvatants (aula)


14:00 - 15:00

  Malering C139


14:00 - 15:00

  Nutikad matemaatikud A213


14:00 - 15:30

  Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus (C216)


15:00 - 16:30

  Matemaatika lisakursus C302


15:00 - 17:30

  Hispaania keel ja kultuur A305


15:00 - 16:30

  Programmeerimine "Püüton" A301


15:30 - 18:00

  HK Unicorn (C222)


16:00 - 18:30

  Eelkool A212


16:00 - 19:00

  Näitetrupp "Eksperiment" (aula)


Reede 29 Oktoober 2021

10:15 - 14:00

  Rütmikatunnid aulas


14:00 - 15:00

  Kunst ja meisterdamine A201


15:00 - 16:30

  Mehaanika/elektroonika (C137)


Esmaspäev 1 November 2021

13:00 - 14:00

  Rebase Ruudi loodusring A107


14:00 - 15:00

  Näitering "Wilhelmiine" (aula)


14:00 - 16:30

  Programmeerimine algajatele (C137)


14:00 - 16:30

  Animatsioonikursus "Teen ise multifilmi" (A206)


15:00 - 17:30

  Eelkool A 104


15:00 - 17:00

  Nihles küsimused C141


15:00 - 17:00

  Kosmosering C123


15:00 - 16:00

  Kunst ja meisterdamine A201


Teisipäev 2 November 2021

8:15 - 12:05

  Rütmikatunnid aulas


13:00 - 14:00

  Rebase Ruudi loodusring A113


13:00 - 14:30

  Robootika algajatele (A206)


14:00 - 17:00

  Näitetrupp "Eksperiment" (aula)


14:00 - 15:30

  Multimeedia (A301)


14:00 - 16:30

  Teadusring Taibu (C216)


15:00 - 16:00

  Viimsi Gümnaasium


15:00 - 16:00

  Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213


16:00 - 18:30

  Eelkool A213


Kolmapäev 3 November 2021

13:00 - 15:00

  Matemaatikaring "Nupula" 1.-2. kl A116


14:00 - 15:00

  Näitering "Wilhelmiine" (aula)


14:00 - 17:30

  Robootika (C137)


15:00 - 16:30

  Matemaatika lisakursus C302


16:00 - 18:30

  Eelkool A305


16:00 - 18:30

  Eelkool A 102


Neljapäev 4 November 2021

10:15 - 12:15

  Rütmikatunnid aulas


13:00 - 16:00

  Rahvatants (aula)


14:00 - 15:00

  Malering C139


14:00 - 15:00

  Nutikad matemaatikud A213


14:00 - 15:30

  Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus (C216)


15:00 - 16:30

  Matemaatika lisakursus C302


15:00 - 17:30

  Hispaania keel ja kultuur A305


15:00 - 16:30

  Programmeerimine "Püüton" A301


15:30 - 18:00

  HK Unicorn (C222)


16:00 - 18:30

  Eelkool A212


16:00 - 19:00

  Näitetrupp "Eksperiment" (aula)


17:00 - 18:30

  Purjespordi teooriatund C129


Reede 5 November 2021

10:15 - 14:00

  Rütmikatunnid aulas


14:00 - 15:00

  Kunst ja meisterdamine A201


15:00 - 16:30

  Mehaanika/elektroonika (C137)


Reede 5 November 2021 - Pühapäev 7 November 2021

18:00 - 13:00

  Rahvatantsu laager


Oktoober 2021 - November 2021
nädEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
42 18 Oktoober
 
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A107
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
14:00 - 16:30 Programmeerimine algajatele (C137)
14:00 - 16:30 Animatsioonikursus "Teen ise multifilmi" (A206)
15:00 - 17:30 Eelkool A 104
15:00 - 17:00 Nihles küsimused C141
15:00 - 17:00 Kosmosering C123
15:00 - 16:00 Kunst ja meisterdamine A201
19 Okt
 
8:15 - 12:05 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A113
13:00 - 14:30 Robootika algajatele (A206)
14:00 - 17:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
14:00 - 15:30 Multimeedia (A301)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu (C216)
15:00 - 16:00 Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213
16:00 - 18:30 Eelkool A213
20 Okt
 
8:15 - 10:00 Näiteproov aulas
13:00 - 15:00 Matemaatikaring "Nupula" 1.-2. kl A116
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
14:00 - 17:30 Robootika (C137)
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 18:30 Eelkool A305
16:00 - 18:30 Eelkool A 102
21 Okt
 
10:15 - 12:15 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 16:00 Rahvatants (aula)
14:00 - 15:00 Malering C139
14:00 - 15:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 15:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus (C216)
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
15:00 - 17:30 Hispaania keel ja kultuur A305
15:00 - 16:30 Programmeerimine "Püüton" A301
15:30 - 18:00 HK Unicorn (C222)
16:00 - 18:30 Eelkool A212
16:00 - 19:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
22 Okt
 
10:15 - 14:00 Rütmikatunnid aulas
14:00 - 15:00 Kunst ja meisterdamine A201
15:00 - 16:30 Mehaanika/elektroonika (C137)
23 Okt
 
10:00 - 16:00 Ettevalmistuspäev A 203
24 Okt
 
43 25 Okt
 
9:00 - 17:00 Õpihuvilaager (A206, C216, spordikeskus, A201, C316, C210, C222)
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A107
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
14:00 - 16:30 Programmeerimine algajatele (C137)
14:00 - 16:30 Animatsioonikursus "Teen ise multifilmi" (A206)
15:00 - 17:30 Eelkool A 104
15:00 - 17:00 Nihles küsimused C141
15:00 - 17:00 Kosmosering C123
15:00 - 16:00 Kunst ja meisterdamine A201
26 Okt
 
8:15 - 12:05 Rütmikatunnid aulas
9:00 - 17:00 Õpihuvilaager (A206, C216, spordikeskus, A201, C316, C210, C222)
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A113
13:00 - 14:30 Robootika algajatele (A206)
14:00 - 17:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
14:00 - 15:30 Multimeedia (A301)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu (C216)
15:00 - 16:00 Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213
16:00 - 18:30 Eelkool A213
27 Okt
 
9:00 - 17:00 Õpihuvilaager (A206, C216, spordikeskus, A201, C316, C210, C222)
9:00 - 12:00 Tuleohutuse koolitus aulas
13:00 - 15:00 Matemaatikaring "Nupula" 1.-2. kl A116
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
14:00 - 17:30 Robootika (C137)
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 18:30 Eelkool A305
16:00 - 18:30 Eelkool A 102
28 Okt
 
10:15 - 12:15 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 16:00 Rahvatants (aula)
14:00 - 15:00 Malering C139
14:00 - 15:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 15:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus (C216)
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
15:00 - 17:30 Hispaania keel ja kultuur A305
15:00 - 16:30 Programmeerimine "Püüton" A301
15:30 - 18:00 HK Unicorn (C222)
16:00 - 18:30 Eelkool A212
16:00 - 19:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
29 Okt
 
10:15 - 14:00 Rütmikatunnid aulas
14:00 - 15:00 Kunst ja meisterdamine A201
15:00 - 16:30 Mehaanika/elektroonika (C137)
30 Okt
 
31 Okt
 
44 1 November
 
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A107
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
14:00 - 16:30 Programmeerimine algajatele (C137)
14:00 - 16:30 Animatsioonikursus "Teen ise multifilmi" (A206)
15:00 - 17:30 Eelkool A 104
15:00 - 17:00 Nihles küsimused C141
15:00 - 17:00 Kosmosering C123
15:00 - 16:00 Kunst ja meisterdamine A201
2 Nov
 
8:15 - 12:05 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A113
13:00 - 14:30 Robootika algajatele (A206)
14:00 - 17:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
14:00 - 15:30 Multimeedia (A301)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu (C216)
15:00 - 16:00 Viimsi Gümnaasium
15:00 - 16:00 Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213
16:00 - 18:30 Eelkool A213
3 Nov
 
13:00 - 15:00 Matemaatikaring "Nupula" 1.-2. kl A116
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
14:00 - 17:30 Robootika (C137)
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 18:30 Eelkool A305
16:00 - 18:30 Eelkool A 102
4 Nov
 
10:15 - 12:15 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 16:00 Rahvatants (aula)
14:00 - 15:00 Malering C139
14:00 - 15:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 15:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus (C216)
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
15:00 - 17:30 Hispaania keel ja kultuur A305
15:00 - 16:30 Programmeerimine "Püüton" A301
15:30 - 18:00 HK Unicorn (C222)
16:00 - 18:30 Eelkool A212
16:00 - 19:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
17:00 - 18:30 Purjespordi teooriatund C129
5 Nov
 
10:15 - 14:00 Rütmikatunnid aulas
14:00 - 15:00 Kunst ja meisterdamine A201
15:00 - 16:30 Mehaanika/elektroonika (C137)
18:00··· Rahvatantsu laager
6 Nov
 
··· Rahvatantsu laager
7 Nov
 
···13:00 Rahvatantsu laager
45 8 Nov
 
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A107
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
14:00 - 16:30 Programmeerimine algajatele (C137)
14:00 - 16:30 Animatsioonikursus "Teen ise multifilmi" (A206)
15:00 - 17:30 Eelkool A 104
15:00 - 17:00 Nihles küsimused C141
15:00 - 17:00 Kosmosering C123
15:00 - 16:00 Kunst ja meisterdamine A201
9 Nov
 
8:15 - 12:05 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A113
13:00 - 14:30 Robootika algajatele (A206)
14:00 - 17:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
14:00 - 15:30 Multimeedia (A301)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu (C216)
15:00 - 16:00 Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213
16:00 - 18:30 Eelkool A213
10 Nov
 
13:00 - 15:00 Matemaatikaring "Nupula" 1.-2. kl A116
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
14:00 - 17:30 Robootika (C137)
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 18:30 Eelkool A305
16:00 - 18:30 Eelkool A 102
11 Nov
 
10:15 - 12:15 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 16:00 Rahvatants (aula)
14:00 - 15:00 Malering C139
14:00 - 15:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 15:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus (C216)
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
15:00 - 17:30 Hispaania keel ja kultuur A305
15:00 - 16:30 Programmeerimine "Püüton" A301
15:30 - 18:00 HK Unicorn (C222)
16:00 - 18:30 Eelkool A212
16:00 - 19:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
17:00 - 18:30 Purjespordi teooriatund C129
12 Nov
 
10:15 - 14:00 Rütmikatunnid aulas
14:00 - 15:00 Kunst ja meisterdamine A201
15:00 - 16:30 Mehaanika/elektroonika (C137)
13 Nov
 
14 Nov
 
46 15 Nov
 
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A107
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
14:00 - 16:30 Programmeerimine algajatele (C137)
14:00 - 16:30 Animatsioonikursus "Teen ise multifilmi" (A206)
15:00 - 16:15 Eelkool robootika klassis A205
15:00 - 17:30 Eelkool A 104
15:00 - 17:00 Nihles küsimused C141
15:00 - 17:00 Kosmosering C123
15:00 - 16:00 Kunst ja meisterdamine A201
16 Nov
 
8:15 - 12:05 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A113
13:00 - 14:30 Robootika algajatele (A206)
14:00 - 17:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
14:00 - 15:30 Multimeedia (A301)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu (C216)
15:00 - 16:00 Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213
16:00 - 18:30 Eelkool A213
17 Nov
 
9:00 - 11:45 Kooli etluskonkurss aulas
13:00 - 15:00 Matemaatikaring "Nupula" 1.-2. kl A116
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
14:00 - 17:30 Robootika (C137)
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 18:30 Eelkool A305
16:00 - 18:30 Eelkool A 102
18 Nov
 
10:15 - 12:15 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 16:00 Rahvatants (aula)
14:00 - 15:00 Malering C139
14:00 - 15:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 15:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus (C216)
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
15:00 - 17:30 Hispaania keel ja kultuur A305
15:00 - 16:30 Programmeerimine "Püüton" A301
15:30 - 18:00 HK Unicorn (C222)
16:00 - 18:30 Eelkool A212
16:00 - 19:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
17:00 - 18:30 Purjespordi teooriatund C129
19 Nov
 
10:15 - 14:00 Rütmikatunnid aulas
14:00 - 15:00 Kunst ja meisterdamine A201
15:00 - 16:30 Mehaanika/elektroonika (C137)
20 Nov
 
21 Nov
 
47 22 Nov
 
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A107
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
14:00 - 16:30 Programmeerimine algajatele (C137)
14:00 - 16:30 Animatsioonikursus "Teen ise multifilmi" (A206)
15:00 - 17:30 Eelkool A 104
15:00 - 17:00 Nihles küsimused C141
15:00 - 17:00 Kosmosering C123
15:00 - 16:00 Kunst ja meisterdamine A201
23 Nov
 
8:15 - 12:05 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A113
13:00 - 14:30 Robootika algajatele (A206)
14:00 - 17:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
14:00 - 15:30 Multimeedia (A301)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu (C216)
15:00 - 16:00 Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213
16:00 - 18:30 Eelkool A213
24 Nov
 
8:15 - 14:15 Külalisesineja Liia Kanemägi aulas
13:00 - 15:00 Matemaatikaring "Nupula" 1.-2. kl A116
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
14:00 - 17:30 Robootika (C137)
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 18:30 Eelkool A305
16:00 - 18:30 Eelkool A 102
25 Nov
 
10:15 - 12:15 Rütmikatunnid aulas
13:00 - 16:00 Rahvatants (aula)
14:00 - 15:00 Malering C139
14:00 - 15:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 15:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus (C216)
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
15:00 - 17:30 Hispaania keel ja kultuur A305
15:00 - 16:30 Programmeerimine "Püüton" A301
15:30 - 18:00 HK Unicorn (C222)
16:00 - 18:30 Eelkool A212
16:00 - 19:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
17:00 - 18:30 Purjespordi teooriatund C129
26 Nov
 
10:15 - 14:00 Rütmikatunnid aulas
14:00 - 15:00 Kunst ja meisterdamine A201
15:00 - 16:30 Mehaanika/elektroonika (C137)
27 Nov
 
10:00 - 21:00 Õpetajate tantsurühma juubel
28 Nov