Viimsi Kooli sündmuste kalenderLog InPühapäev 22 Mai 2022

Kui valikud on tehtud, klõpsa päisel või 'Valmis'

Vaade










Kategooriad








Keel





Log Out

User profile

 Külgmenüü
 ❌ 

Help

Print

Otsing

Tegemised

Lähenevad sündmused

Tegemiste loend ❌ 
22.04.2022 - 04.06.2022
None.
Lähenevad sündmused ❌ 
22.05.2022 - 04.06.2022
Esmaspäev 23 Mai 2022

13:00 - 14:00

  Rebase Ruudi loodusring A107


14:00 - 15:00

  Näitering "Wilhelmiine" (aula)


14:00 - 16:30

  Animatsioonikursus (A206)


15:00 - 19:00

  Näitering Eksperiment aula


15:00 - 17:00

  Nihles küsimused C141


15:00 - 17:00

  Kosmosering C123


15:00 - 16:00

  Kunst ja meisterdamine A201


Teisipäev 24 Mai 2022

8:15 - 14:00

  Rütmika tunnid aulas


13:00 - 14:00

  Rebase Ruudi loodusring A113


13:00 - 14:30

  Robootika algajatele (A206)


14:00 - 17:00

  Näitetrupp "Eksperiment" (aula)


14:00 - 15:30

  Multimeedia (A301)


14:00 - 16:30

  Programmeerimine algajatele (C137)


14:00 - 16:30

  Teadusring Taibu (C216)


15:00 - 17:00

  Õmblusring C104


15:00 - 16:00

  Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213


Kolmapäev 25 Mai 2022

9:00 - 11:45

  Külalisesineja Henno Sass


13:00 - 16:00

  Õmblusring C104


13:00 - 15:00

  Matemaatikaring "Nupula" 1.-2. kl A116


14:00 - 15:00

  Näitering "Wilhelmiine" (aula)


14:00 - 17:30

  Robootika (C137)


15:00 - 18:00

  Eelkooli lõpupidu aulas


15:00 - 16:30

  Matemaatika lisakursus C302


Neljapäev 26 Mai 2022

8:15 - 16:00

  Rütmika tunnid aulas


14:00 - 15:00

  Malering C139


14:00 - 15:00

  Nutikad matemaatikud A213


14:00 - 15:30

  Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus (C216)


15:00 - 16:30

  Raamatuesitlus aulas


15:00 - 16:30

  Matemaatika lisakursus C302


15:00 - 17:30

  Hispaania keel ja kultuur A305


15:00 - 16:30

  Programmeerimine "Püüton" A301


15:30 - 18:00

  HK Unicorn (C222)


16:00 - 19:00

  Näitetrupp "Eksperiment" (aula)


Reede 27 Mai 2022

8:15 - 14:00

  Rütmikatunnid aulas


Reede 27 Mai 2022 - Laupäev 28 Mai 2022

12:00 - 16:00

  Algklasside vabariiklik kooliteatrite festival


Reede 27 Mai 2022

14:00 - 15:00

  Kunst ja meisterdamine A201


15:00 - 16:30

  Mehaanika/elektroonika (C137)


17:00 - 22:00

  8e klassiõhtu C139


Pühapäev 29 Mai 2022

16:00 - 19:00

  Kooli laulukoor B217


Esmaspäev 30 Mai 2022

13:00 - 14:00

  Rebase Ruudi loodusring A107


14:00 - 15:00

  Näitering "Wilhelmiine" (aula)


14:00 - 16:30

  Animatsioonikursus (A206)


15:00 - 19:00

  Näitering Eksperiment aula


15:00 - 17:00

  Nihles küsimused C141


15:00 - 17:00

  Kosmosering C123


15:00 - 16:00

  Kunst ja meisterdamine A201


Teisipäev 31 Mai 2022

8:15 - 14:00

  Rütmika tunnid aulas


13:00 - 14:00

  Rebase Ruudi loodusring A113


13:00 - 14:30

  Robootika algajatele (A206)


14:00 - 17:00

  Näitetrupp "Eksperiment" (aula)


14:00 - 15:30

  Multimeedia (A301)


14:00 - 16:30

  Programmeerimine algajatele (C137)


14:00 - 16:30

  Teadusring Taibu (C216)


15:00 - 17:00

  Õmblusring C104


15:00 - 16:00

  Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213


18:00 - 21:00

  Keskkonnateemaline mäng Eesti 2121 aulas


Kolmapäev 1 Juuni 2022

8:00 - 17:00

  Keskkonnateemaline mäng Eesti 2121


Neljapäev 2 Juuni 2022

8:15 - 16:00

  Rütmika tunnid aulas


Reede 3 Juuni 2022

8:15 - 14:00

  Rütmikatunnid aulas


Laupäev 4 Juuni 2022

14:00 - 21:00

  Näitering aulas


Mai 2022 - Juuni 2022
nädEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
19 9 Mai
 
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A107
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
14:00 - 16:30 Animatsioonikursus (A206)
15:00 - 19:00 Näitering Eksperiment aula
15:00 - 17:00 Nihles küsimused C141
15:00 - 17:00 Kosmosering C123
15:00 - 16:00 Kunst ja meisterdamine A201
10 Mai
 
8:15 - 14:00 Rütmika tunnid aulas
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A113
13:00 - 14:30 Robootika algajatele (A206)
14:00 - 17:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
14:00 - 15:30 Multimeedia (A301)
14:00 - 16:30 Programmeerimine algajatele (C137)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu (C216)
15:00 - 17:00 Õmblusring C104
15:00 - 16:00 Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213
19:00 - 20:30 Tantsugrupp NÕÕPS aula
11 Mai
 
13:00 - 16:00 Õmblusring C104
13:00 - 15:00 Matemaatikaring "Nupula" 1.-2. kl A116
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
14:00 - 17:30 Robootika (C137)
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
12 Mai
 
8:15 - 9:00 Suuhügieeni loeng C316
8:15 - 16:00 Rütmika tunnid aulas
12:00 - 20:00 Kevadkontsert aulas
14:00 - 15:00 Malering C139
14:00 - 15:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 15:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus (C216)
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
15:00 - 17:30 Hispaania keel ja kultuur A305
15:00 - 16:30 Programmeerimine "Püüton" A301
15:30 - 18:00 HK Unicorn (C222)
16:00 - 19:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
13 Mai
 
8:15 - 14:00 Rütmikatunnid aulas
14:00 - 15:00 Kunst ja meisterdamine A201
15:00 - 16:30 Mehaanika/elektroonika (C137)
14 Mai
 
15 Mai
 
20 16 Mai
 
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A107
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
14:00 - 16:30 Animatsioonikursus (A206)
15:00 - 19:00 Näitering Eksperiment aula
15:00 - 17:00 Nihles küsimused C141
15:00 - 17:00 Kosmosering C123
15:00 - 16:00 Kunst ja meisterdamine A201
18:00 - 21:00 Kodunduse klassi broneering
17 Mai
 
8:15 - 14:00 Rütmika tunnid aulas
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A113
13:00 - 14:30 Robootika algajatele (A206)
14:00 - 17:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
14:00 - 15:30 Multimeedia (A301)
14:00 - 16:30 Programmeerimine algajatele (C137)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu (C216)
15:00 - 17:00 Õmblusring C104
15:00 - 16:00 Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213
18 Mai
 
13:00 - 16:00 Õmblusring C104
13:00 - 15:00 Matemaatikaring "Nupula" 1.-2. kl A116
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
14:00 - 17:30 Robootika (C137)
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
19:00 - 21:00 Korteriühistu Murdlaine koosolek ateljee
19 Mai
 
8:15 - 16:00 Rütmika tunnid aulas
14:00 - 15:00 Malering C139
14:00 - 15:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 15:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus (C216)
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
15:00 - 17:30 Hispaania keel ja kultuur A305
15:00 - 16:30 Programmeerimine "Püüton" A301
15:30 - 18:00 HK Unicorn (C222)
16:00 - 19:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
20 Mai
 
8:15 - 14:00 Rütmikatunnid aulas
14:00 - 15:00 Kunst ja meisterdamine A201
15:00 - 16:30 Mehaanika/elektroonika (C137)
17:00 - 21:00 8r klassiõhtu C221
21 Mai
 
22 Mai
 
21 23 Mai
 
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A107
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
14:00 - 16:30 Animatsioonikursus (A206)
15:00 - 19:00 Näitering Eksperiment aula
15:00 - 17:00 Nihles küsimused C141
15:00 - 17:00 Kosmosering C123
15:00 - 16:00 Kunst ja meisterdamine A201
24 Mai
 
8:15 - 14:00 Rütmika tunnid aulas
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A113
13:00 - 14:30 Robootika algajatele (A206)
14:00 - 17:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
14:00 - 15:30 Multimeedia (A301)
14:00 - 16:30 Programmeerimine algajatele (C137)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu (C216)
15:00 - 17:00 Õmblusring C104
15:00 - 16:00 Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213
25 Mai
 
9:00 - 11:45 Külalisesineja Henno Sass
13:00 - 16:00 Õmblusring C104
13:00 - 15:00 Matemaatikaring "Nupula" 1.-2. kl A116
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
14:00 - 17:30 Robootika (C137)
15:00 - 18:00 Eelkooli lõpupidu aulas
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
26 Mai
 
8:15 - 16:00 Rütmika tunnid aulas
14:00 - 15:00 Malering C139
14:00 - 15:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 15:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus (C216)
15:00 - 16:30 Raamatuesitlus aulas
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
15:00 - 17:30 Hispaania keel ja kultuur A305
15:00 - 16:30 Programmeerimine "Püüton" A301
15:30 - 18:00 HK Unicorn (C222)
16:00 - 19:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
27 Mai
 
8:15 - 14:00 Rütmikatunnid aulas
12:00··· Algklasside vabariiklik kooliteatrite festival
14:00 - 15:00 Kunst ja meisterdamine A201
15:00 - 16:30 Mehaanika/elektroonika (C137)
17:00 - 22:00 8e klassiõhtu C139
28 Mai
 
···16:00 Algklasside vabariiklik kooliteatrite festival
29 Mai
 
16:00 - 19:00 Kooli laulukoor B217
22 30 Mai
 
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A107
14:00 - 15:00 Näitering "Wilhelmiine" (aula)
14:00 - 16:30 Animatsioonikursus (A206)
15:00 - 19:00 Näitering Eksperiment aula
15:00 - 17:00 Nihles küsimused C141
15:00 - 17:00 Kosmosering C123
15:00 - 16:00 Kunst ja meisterdamine A201
31 Mai
 
8:15 - 14:00 Rütmika tunnid aulas
13:00 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A113
13:00 - 14:30 Robootika algajatele (A206)
14:00 - 17:00 Näitetrupp "Eksperiment" (aula)
14:00 - 15:30 Multimeedia (A301)
14:00 - 16:30 Programmeerimine algajatele (C137)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu (C216)
15:00 - 17:00 Õmblusring C104
15:00 - 16:00 Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213
18:00 - 21:00 Keskkonnateemaline mäng Eesti 2121 aulas
1 Juuni
 
8:00 - 17:00 Keskkonnateemaline mäng Eesti 2121
2 Jun
 
8:15 - 16:00 Rütmika tunnid aulas
3 Jun
 
8:15 - 14:00 Rütmikatunnid aulas
4 Jun
 
14:00 - 21:00 Näitering aulas
5 Jun
 
23 6 Jun
 
7 Jun
 
8:15 - 14:00 Rütmika tunnid aulas
8 Jun
 
14:00 - 15:00 Õppenõukogu aula
9 Jun
 
10 Jun
 
8:00 - 13:00 Lõpuaktused
11 Jun
 
12:00 - 16:00 Kitarrikontsert aulas
12 Jun
 
9:30 - 14:30 Plekk-Liisu koolitus A102
24 13 Jun
 
14 Jun
 
15 Jun
 
16 Jun
 
17 Jun
 
12:00 - 13:15 Õppenõukogu aula
18 Jun
 
19 Jun