Viimsi Kooli sündmuste kalenderLog InLaupäev 14 Detsember 2019

Kui valikud on tehtud, klõpsa päisel või 'Valmis'

Vaade










Kategooriad








Keel





Log Out

User profile

 Külgmenüü
 ❌ 

Help

Print

Otsing

Tegemised

Lähenevad sündmused

Tegemiste loend ❌ 
14.11.2019 - 27.12.2019
None.
Lähenevad sündmused ❌ 
14.12.2019 - 27.12.2019
Reede 13 Detsember 2019 - Laupäev 14 Detsember 2019

20:00 - 9:00

  8c klassiöö


Laupäev 14 Detsember 2019

14:30 - 15:15

  Programmeerimisring Püüton A301


Pühapäev 15 Detsember 2019

11:00 - 16:00

  9b jõulukava proov


11:00 - 15:00

  Animakursus (A206)


14:30 - 15:15

  Programmeerimisring Püüton A301


Esmaspäev 16 Detsember 2019

9:00 - 9:30

  III advendihommik


11:15 - 12:00

  4c proov aula


13:15 - 15:00

  Rebase Ruudi loodusring A213


14:00 - 16:00

  Programmeerimine algajatele C137


14:00 - 15:00

  Näitetrupp Wilhelmiine 1.-2. kl (aula)


14:15 - 17:30

  Animatsioonikursus A206


14:30 - 15:15

  Programmeerimisring Püüton A301


15:00 - 16:30

  Matemaatika lisakursus C302


16:00 - 17:00

  Eelkooli jõulupidu(aula)


16:00 - 18:00

  Näitetrupp "Wilhelmiine" edasijõudnud


16:15 - 18:15

  Bändiruum


17:00 - 20:45

  Klassiõhtu(C102)


17:00 - 19:00

  M.Eliste muusikakool (B216)


17:15 - 18:15

  Viimsi kodutütred(C119)


18:30 - 20:30

  Bändiproov(bändiruum)


18:30 - 20:30

  Kirikukoor(B216,B217)


Teisipäev 17 Detsember 2019

8:15 - 13:00

  Rütmika (aula)


13:15 - 15:00

  Matemaatikaring


14:00 - 16:30

  Teadusring Taibu 2.-3. klass C216


14:30 - 15:15

  Programmeerimisring Püüton A301


15:00 - 17:00

  7b klassiõhtu


16:00 - 20:45

  7F klassiõhtu(C223)


16:00 - 20:45

  7d klassiõhtu C316


16:00 - 17:30

  Bändiruum


17:00 - 20:00

  5.-7. kl. jõulupidu


Kolmapäev 18 Detsember 2019

9:00 - 14:00

  Jõulupeod aula


14:00 - 15:00

  Multimeedia A301


14:00 - 19:00

  Robootika/mehaanika_elektroonika C137


14:00 - 15:15

  Näitering Eksperiment algkool


14:30 - 15:15

  Programmeerimisring Püüton A301


15:00 - 16:30

  Õmblusring C104


15:00 - 16:30

  Rootsi keel ja kultuur C202


15:00 - 18:00

  Kosmosering C123


15:15 - 17:15

  Muusikateater (aula)


18:30 - 20:30

  Kirikukoor (B216,B217)


18:45 - 20:15

  Itaalia keele kursus C123


19:00 - 21:00

  Vilistlaste rahvatantsurühm(aula)


Neljapäev 19 Detsember 2019

8:15 - 14:00

  Rütmika (aula)


13:15 - 16:30

  Eesti rahvatants 1.-2, 4.-5., 8.-9. kl


14:00 - 16:30

  Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus C216


14:15 - 16:00

  Malering C123


14:30 - 15:15

  Programmeerimisring Püüton A301


15:00 - 16:30

  Hispaania keel ja kultuur A206


15:00 - 16:30

  Matemaatika lisakursus C302


16:30 - 18:00

  Purjespordikooli tund(C129)


16:30 - 19:30

  M.Eliste muusikakooli (B 216)


16:30 - 19:00

  Näitetrupp Eksperiment (gümnaasium)


17:00 - 20:00

  Jõulupidu aula


18:30 - 20:30

  Bändiproov(bändiruum)


18:30 - 20:30

  Vilistlaskoori proov (B216,B217)


Reede 20 Detsember 2019

8:15 - 14:00

  Rütmika (aula)


13:30 - 17:00

  Loovusring Muinasjutud, arhitektuuriring A205


14:00 - 16:00

  Kunsti- ja meisterdamise ring A201


14:00 - 15:00

  Näitetrupp Wilhelmiine 1.-2. kl


14:30 - 15:15

  Programmeerimisring Püüton A301


15:00 - 16:30

  Rockiring (bändiruum) + A101


15:00 - 16:30

  Mehaanika ja elektroonika C137


Laupäev 21 Detsember 2019

14:30 - 15:15

  Programmeerimisring Püüton A301


Pühapäev 22 Detsember 2019

14:30 - 15:15

  Programmeerimisring Püüton A301


Esmaspäev 23 Detsember 2019

8:30 - 18:00

  Tahvlite paigaldamine


13:15 - 15:00

  Rebase Ruudi loodusring A213


14:00 - 16:00

  Programmeerimine algajatele C137


14:00 - 15:00

  Näitetrupp Wilhelmiine 1.-2. kl (aula)


14:15 - 17:30

  Animatsioonikursus A206


14:30 - 15:15

  Programmeerimisring Püüton A301


15:00 - 16:30

  Matemaatika lisakursus C302


16:00 - 18:00

  Näitetrupp "Wilhelmiine" edasijõudnud


16:15 - 18:15

  Bändiruum


17:00 - 19:00

  M.Eliste muusikakool (B216)


17:15 - 18:15

  Viimsi kodutütred(C119)


18:30 - 20:30

  Bändiproov(bändiruum)


18:30 - 20:30

  Kirikukoor(B216,B217)


Teisipäev 24 Detsember 2019

8:15 - 13:00

  Rütmika (aula)


13:15 - 15:00

  Matemaatikaring


14:00 - 16:30

  Teadusring Taibu 2.-3. klass C216


14:30 - 15:15

  Programmeerimisring Püüton A301


16:00 - 17:30

  Bändiruum


Kolmapäev 25 Detsember 2019

14:00 - 15:00

  Multimeedia A301


14:00 - 19:00

  Robootika/mehaanika_elektroonika C137


14:00 - 15:15

  Näitering Eksperiment algkool


14:30 - 15:15

  Programmeerimisring Püüton A301


15:00 - 16:30

  Õmblusring C104


15:00 - 16:30

  Rootsi keel ja kultuur C202


15:00 - 18:00

  Kosmosering C123


15:15 - 17:15

  Muusikateater (aula)


18:30 - 20:30

  Kirikukoor (B216,B217)


18:45 - 20:15

  Itaalia keele kursus C123


19:00 - 21:00

  Vilistlaste rahvatantsurühm(aula)


Neljapäev 26 Detsember 2019

8:15 - 14:00

  Rütmika (aula)


13:15 - 16:30

  Eesti rahvatants 1.-2, 4.-5., 8.-9. kl


14:00 - 16:30

  Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus C216


14:15 - 16:00

  Malering C123


14:30 - 15:15

  Programmeerimisring Püüton A301


15:00 - 16:30

  Hispaania keel ja kultuur A206


15:00 - 16:30

  Matemaatika lisakursus C302


16:30 - 18:00

  Purjespordikooli tund(C129)


16:30 - 19:30

  M.Eliste muusikakooli (B 216)


16:30 - 19:00

  Näitetrupp Eksperiment (gümnaasium)


18:30 - 20:30

  Bändiproov(bändiruum)


18:30 - 20:30

  Vilistlaskoori proov (B216,B217)


Reede 27 Detsember 2019

8:15 - 14:00

  Rütmika (aula)


13:30 - 17:00

  Loovusring Muinasjutud, arhitektuuriring A205


14:00 - 16:00

  Kunsti- ja meisterdamise ring A201


14:00 - 15:00

  Näitetrupp Wilhelmiine 1.-2. kl


14:30 - 15:15

  Programmeerimisring Püüton A301


15:00 - 16:30

  Rockiring (bändiruum) + A101


15:00 - 16:30

  Mehaanika ja elektroonika C137


Detsember 2019 - Jaanuar 2020
nädEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
49 2 Detsember
 
9:00 - 9:30 I advendihommik
11:00 - 11:45 Külalisesineja (aula)
13:15 - 15:00 Rebase Ruudi loodusring A213
14:00 - 16:00 Programmeerimine algajatele C137
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-2. kl (aula)
14:00 - 19:00 Robootika/mehaanika_elektroonika C137
14:15 - 17:30 Animatsioonikursus A206
14:30 - 15:15 Programmeerimisring Püüton (A301)
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 17:45 Eelkool(A112)
16:00 - 18:00 Näitetrupp "Wilhelmiine" edasijõudnud
16:15 - 18:15 Bändiruum
17:00 - 19:00 M.Eliste muusikakool (B216)
17:15 - 18:15 Viimsi kodutütred(C119)
18:30 - 20:30 Bändiproov(bändiruum)
18:30 - 20:30 Kirikukoor(B216,B217)
3 Det
 
8:15 - 13:00 Rütmika (aula)
10:00 - 12:15 3c piparkoogid
11:20 Aabitsapidu(aula)
13:15 - 15:00 Matemaatikaring
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu 2.-3. klass C216
16:00 - 17:30 Bändiruum
16:00 - 17:45 Eelkool A122)
4 Det
 
11:20 - 12:15 1.kl. Aabitsapidu(aula)
14:00 - 15:00 Multimeedia A301
14:00 - 19:00 Robootika/mehaanika_elektroonika C137
14:00 - 15:15 Näitering Eksperiment algkool
15:00 - 19:00 Bioloogia õpikoda (C216)
15:00 - 16:30 Õmblusring C104
15:00 - 16:30 Rootsi keel ja kultuur C202
15:00 - 18:00 Kosmosering C123
15:15 - 17:15 Muusikateater (aula)
16:00 - 17:45 Eelkool(A105)
16:30 - 21:00 1e jõuluõhtu (kodundus,A112)
18:30 - 20:30 Kirikukoor (B216,B217)
18:45 - 20:15 Itaalia keele kursus C123
19:00 - 21:00 Vilistlaste rahvatantsurühm(aula)
5 Det
 
8:15 - 14:00 Rütmika (aula)
10:00 - 11:00 Külalisesineja(aula)
13:15 - 16:30 Eesti rahvatants 1.-2, 4.-5., 8.-9. kl
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus C216
14:15 - 16:00 Malering C123
15:00 - 17:30 Õppenõukogu aula
15:00 - 16:30 Hispaania keel ja kultuur A206
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 20:30 7e klassiõhtu kodundus
16:00 - 17:45 Eelkool(A116)
16:30 - 18:00 Purjespordikooli tund(C129)
16:30 - 19:30 M.Eliste muusikakooli (B 216)
16:30 - 19:00 Näitetrupp Eksperiment (gümnaasium)
18:30 - 20:30 Bändiproov(bändiruum)
18:30 - 20:30 Vilistlaskoori proov (B216,B217)
6 Det
 
8:15 - 14:00 Rütmika (aula)
13:30 - 17:00 Loovusring Muinasjutud, arhitektuuriring A205
14:00 - 16:00 Kunsti- ja meisterdamise ring A201
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-2. kl
15:00 - 16:30 Rockiring (bändiruum) + A101
15:00 - 16:30 Mehaanika ja elektroonika C137
17:00 - 22:00 Viimsi Heategevusballi ettevalm.(aula,aatrium,kodundus)
7 Det
 
8:00 - 23:45 Viimsi Heategevusball al.(aula,aatrium,kodundus,c korp.)
9:00 - 16:00 Treenerite koolitus A102
11:00 - 14:00 Avatud teadushuviringide päev (A213)
8 Det
 
9:00 - 16:00 Viimsi Heategevusballi korrastustööd(aula,aatrium,kodundus)
13:00 - 19:00 Viimsi eakate jõulupidu(aula,aatrium)
50 9 Det
 
9:00 - 9:30 II advendihommik
13:15 - 15:00 Rebase Ruudi loodusring A213
14:00 - 15:00 A9d proov ateljees
14:00 - 16:00 Programmeerimine algajatele C137
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-2. kl (aula)
14:15 - 17:30 Animatsioonikursus A206
14:30 - 15:15 Programmeerimisring Püüton A301
15:00 - 17:00 Tugispetsialistide koostöökoda
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 17:45 Eelkool(A112)
16:00 - 18:00 Näitetrupp "Wilhelmiine" edasijõudnud
16:15 - 18:15 Bändiruum
17:00 - 20:30 2d piparkoogiõhtu(C102)
17:00 - 19:00 M.Eliste muusikakool (B216)
17:15 - 18:15 Viimsi kodutütred(C119)
18:00 - 20:30 Hoolekogu C311
18:00 - 19:00 Korteriühistu koosolek C316
18:30 - 20:30 Bändiproov(bändiruum)
18:30 - 20:30 Kirikukoor(B216,B217)
10 Det
 
8:15 - 13:00 Rütmika (aula)
13:00 - 16:00 Näiteringi Eksperiment koolitus
13:15 - 15:00 Matemaatikaring
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu 2.-3. klass C216
14:30 - 15:15 Programmeerimisring Püüton A301
16:00 - 17:30 Bändiruum
16:00 - 17:30 Mängukool(A105)
16:00 - 17:45 Eelkool A122)
16:00 - 17:30 Bändiruum
16:30 - 21:00 1C perejõuluõhtu
11 Det
 
13:00 - 14:00 Külalisesineja aulas
14:00 - 15:00 Multimeedia A301
14:00 - 19:00 Robootika/mehaanika_elektroonika C137
14:00 - 15:15 Näitering Eksperiment algkool
14:30 - 15:15 Programmeerimisring Püüton A301
15:00 - 16:30 Õmblusring C104
15:00 - 16:30 Rootsi keel ja kultuur C202
15:00 - 18:00 Kosmosering C123
15:15 - 17:15 Muusikateater (aula)
16:00 - 17:45 Eelkool(A105)
18:00 - 21:00 5b piparkoogiõhtu C102
18:30 - 20:30 Kirikukoor (B216,B217)
18:45 - 20:15 Itaalia keele kursus C123
19:00 - 21:00 Vilistlaste rahvatantsurühm(aula)
12 Det
 
8:15 - 14:00 Rütmika (aula)
13:15 - 16:30 Eesti rahvatants 1.-2, 4.-5., 8.-9. kl
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus C216
14:15 - 16:00 Malering C123
14:30 - 15:15 Programmeerimisring Püüton A301
15:00 - 16:30 Hispaania keel ja kultuur A206
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 17:45 Eelkool(A116)
16:30 - 18:00 Purjespordikooli tund(C129)
16:30 - 21:00 1b jõuluõhtu (kodundus,A122)
16:30 - 19:30 M.Eliste muusikakooli (B 216)
16:30 - 19:00 Näitetrupp Eksperiment (gümnaasium)
18:30 - 20:30 Bändiproov(bändiruum)
18:30 - 20:30 Vilistlaskoori proov (B216,B217)
13 Det
 
8:15 - 14:00 Rütmika (aula)
13:30 - 17:00 Loovusring Muinasjutud, arhitektuuriring A205
14:00 - 16:00 Kunsti- ja meisterdamise ring A201
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-2. kl
14:30 - 15:15 Programmeerimisring Püüton A301
15:00 - 16:30 Rockiring (bändiruum) + A101
15:00 - 16:30 Mehaanika ja elektroonika C137
16:30 - 21:00 1a kl.pereõhtu (kodundus,A124)
20:00··· 8c klassiöö
14 Det
 
···9:00 8c klassiöö
14:30 - 15:15 Programmeerimisring Püüton A301
15 Det
 
11:00 - 16:00 9b jõulukava proov
11:00 - 15:00 Animakursus (A206)
14:30 - 15:15 Programmeerimisring Püüton A301
51 16 Det
 
9:00 - 9:30 III advendihommik
11:15 - 12:00 4c proov aula
13:15 - 15:00 Rebase Ruudi loodusring A213
14:00 - 16:00 Programmeerimine algajatele C137
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-2. kl (aula)
14:15 - 17:30 Animatsioonikursus A206
14:30 - 15:15 Programmeerimisring Püüton A301
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 17:00 Eelkooli jõulupidu(aula)
16:00 - 18:00 Näitetrupp "Wilhelmiine" edasijõudnud
16:15 - 18:15 Bändiruum
17:00 - 20:45 Klassiõhtu(C102)
17:00 - 19:00 M.Eliste muusikakool (B216)
17:15 - 18:15 Viimsi kodutütred(C119)
18:30 - 20:30 Bändiproov(bändiruum)
18:30 - 20:30 Kirikukoor(B216,B217)
17 Det
 
8:15 - 13:00 Rütmika (aula)
13:15 - 15:00 Matemaatikaring
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu 2.-3. klass C216
14:30 - 15:15 Programmeerimisring Püüton A301
15:00 - 17:00 7b klassiõhtu
16:00 - 20:45 7F klassiõhtu(C223)
16:00 - 20:45 7d klassiõhtu C316
16:00 - 17:30 Bändiruum
17:00 - 20:00 5.-7. kl. jõulupidu
18 Det
 
9:00 - 14:00 Jõulupeod aula
14:00 - 15:00 Multimeedia A301
14:00 - 19:00 Robootika/mehaanika_elektroonika C137
14:00 - 15:15 Näitering Eksperiment algkool
14:30 - 15:15 Programmeerimisring Püüton A301
15:00 - 16:30 Õmblusring C104
15:00 - 16:30 Rootsi keel ja kultuur C202
15:00 - 18:00 Kosmosering C123
15:15 - 17:15 Muusikateater (aula)
18:30 - 20:30 Kirikukoor (B216,B217)
18:45 - 20:15 Itaalia keele kursus C123
19:00 - 21:00 Vilistlaste rahvatantsurühm(aula)
19 Det
 
8:15 - 14:00 Rütmika (aula)
13:15 - 16:30 Eesti rahvatants 1.-2, 4.-5., 8.-9. kl
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus C216
14:15 - 16:00 Malering C123
14:30 - 15:15 Programmeerimisring Püüton A301
15:00 - 16:30 Hispaania keel ja kultuur A206
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
16:30 - 18:00 Purjespordikooli tund(C129)
16:30 - 19:30 M.Eliste muusikakooli (B 216)
16:30 - 19:00 Näitetrupp Eksperiment (gümnaasium)
17:00 - 20:00 Jõulupidu aula
18:30 - 20:30 Bändiproov(bändiruum)
18:30 - 20:30 Vilistlaskoori proov (B216,B217)
20 Det
 
8:15 - 14:00 Rütmika (aula)
13:30 - 17:00 Loovusring Muinasjutud, arhitektuuriring A205
14:00 - 16:00 Kunsti- ja meisterdamise ring A201
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-2. kl
14:30 - 15:15 Programmeerimisring Püüton A301
15:00 - 16:30 Rockiring (bändiruum) + A101
15:00 - 16:30 Mehaanika ja elektroonika C137
21 Det
 
14:30 - 15:15 Programmeerimisring Püüton A301
22 Det
 
14:30 - 15:15 Programmeerimisring Püüton A301
52 23 Det
 
8:30 - 18:00 Tahvlite paigaldamine
13:15 - 15:00 Rebase Ruudi loodusring A213
14:00 - 16:00 Programmeerimine algajatele C137
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-2. kl (aula)
14:15 - 17:30 Animatsioonikursus A206
14:30 - 15:15 Programmeerimisring Püüton A301
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 18:00 Näitetrupp "Wilhelmiine" edasijõudnud
16:15 - 18:15 Bändiruum
17:00 - 19:00 M.Eliste muusikakool (B216)
17:15 - 18:15 Viimsi kodutütred(C119)
18:30 - 20:30 Bändiproov(bändiruum)
18:30 - 20:30 Kirikukoor(B216,B217)
24 Det
 
8:15 - 13:00 Rütmika (aula)
13:15 - 15:00 Matemaatikaring
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu 2.-3. klass C216
14:30 - 15:15 Programmeerimisring Püüton A301
16:00 - 17:30 Bändiruum
25 Det
 
14:00 - 15:00 Multimeedia A301
14:00 - 19:00 Robootika/mehaanika_elektroonika C137
14:00 - 15:15 Näitering Eksperiment algkool
14:30 - 15:15 Programmeerimisring Püüton A301
15:00 - 16:30 Õmblusring C104
15:00 - 16:30 Rootsi keel ja kultuur C202
15:00 - 18:00 Kosmosering C123
15:15 - 17:15 Muusikateater (aula)
18:30 - 20:30 Kirikukoor (B216,B217)
18:45 - 20:15 Itaalia keele kursus C123
19:00 - 21:00 Vilistlaste rahvatantsurühm(aula)
26 Det
 
8:15 - 14:00 Rütmika (aula)
13:15 - 16:30 Eesti rahvatants 1.-2, 4.-5., 8.-9. kl
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus C216
14:15 - 16:00 Malering C123
14:30 - 15:15 Programmeerimisring Püüton A301
15:00 - 16:30 Hispaania keel ja kultuur A206
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
16:30 - 18:00 Purjespordikooli tund(C129)
16:30 - 19:30 M.Eliste muusikakooli (B 216)
16:30 - 19:00 Näitetrupp Eksperiment (gümnaasium)
18:30 - 20:30 Bändiproov(bändiruum)
18:30 - 20:30 Vilistlaskoori proov (B216,B217)
27 Det
 
8:15 - 14:00 Rütmika (aula)
13:30 - 17:00 Loovusring Muinasjutud, arhitektuuriring A205
14:00 - 16:00 Kunsti- ja meisterdamise ring A201
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-2. kl
14:30 - 15:15 Programmeerimisring Püüton A301
15:00 - 16:30 Rockiring (bändiruum) + A101
15:00 - 16:30 Mehaanika ja elektroonika C137
28 Det
 
14:30 - 15:15 Programmeerimisring Püüton A301
29 Det
 
14:30 - 15:15 Programmeerimisring Püüton A301
01 30 Det
 
13:15 - 15:00 Rebase Ruudi loodusring A213
14:00 - 16:00 Programmeerimine algajatele C137
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-2. kl (aula)
14:15 - 17:30 Animatsioonikursus A206
14:30 - 15:15 Programmeerimisring Püüton A301
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 18:00 Näitetrupp "Wilhelmiine" edasijõudnud
17:15 - 18:15 Viimsi kodutütred(C119)
18:30 - 20:30 Bändiproov(bändiruum)
18:30 - 20:30 Kirikukoor(B216,B217)
31 Det
 
13:15 - 15:00 Matemaatikaring
14:30 - 15:15 Programmeerimisring Püüton A301
16:00 - 17:30 Bändiruum
1 Jaanuar 2020
 
14:00 - 15:00 Multimeedia A301
14:00 - 19:00 Robootika/mehaanika_elektroonika C137
14:00 - 15:15 Näitering Eksperiment algkool
14:30 - 15:15 Programmeerimisring Püüton A301
15:00 - 16:30 Õmblusring C104
15:00 - 16:30 Rootsi keel ja kultuur C202
15:00 - 18:00 Kosmosering C123
15:15 - 17:15 Muusikateater (aula)
18:30 - 20:30 Kirikukoor (B216,B217)
18:45 - 20:15 Itaalia keele kursus C123
19:00 - 21:00 Vilistlaste rahvatantsurühm(aula)
2 Jan
 
8:15 - 14:00 Rütmika (aula)
13:15 - 16:30 Eesti rahvatants 1.-2, 4.-5., 8.-9. kl
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus C216
14:15 - 16:00 Malering C123
14:30 - 15:15 Programmeerimisring Püüton A301
15:00 - 16:30 Hispaania keel ja kultuur A206
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
16:30 - 18:00 Purjespordikooli tund(C129)
16:30 - 19:00 Näitetrupp Eksperiment (gümnaasium)
18:30 - 20:30 Bändiproov(bändiruum)
18:30 - 20:30 Vilistlaskoori proov (B216,B217)
3 Jan
 
13:30 - 17:00 Loovusring Muinasjutud, arhitektuuriring A205
14:00 - 16:00 Kunsti- ja meisterdamise ring A201
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-2. kl
14:30 - 15:15 Programmeerimisring Püüton A301
15:00 - 16:30 Rockiring (bändiruum) + A101
15:00 - 16:30 Mehaanika ja elektroonika C137
4 Jan
 
9:00 - 16:00 Treenerite koolitus A102
14:30 - 15:15 Programmeerimisring Püüton A301
5 Jan
 
14:30 - 15:15 Programmeerimisring Püüton A301
02 6 Jan
 
13:15 - 15:00 Rebase Ruudi loodusring A213
14:00 - 16:00 Programmeerimine algajatele C137
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-2. kl (aula)
14:00 - 19:00 Robootika/mehaanika_elektroonika C137
14:15 - 17:30 Animatsioonikursus A206
14:30 - 15:15 Programmeerimisring Püüton A301
14:30 - 15:15 Programmeerimisring A301
14:30 - 15:15 Programmeerimisring Püüton (A301)
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 17:45 Eelkool(A112)
16:00 - 18:00 Näitetrupp "Wilhelmiine" edasijõudnud
16:15 - 18:15 Bändiruum
17:00 - 19:00 M.Eliste muusikakool (B216)
17:15 - 18:15 Viimsi kodutütred(C119)
18:30 - 20:30 Bändiproov(bändiruum)
18:30 - 20:30 Kirikukoor(B216,B217)
7 Jan
 
8:15 - 13:00 Rütmika (aula)
13:15 - 15:00 Matemaatikaring
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu 2.-3. klass C216
14:30 - 15:15 Programmeerimisring Püüton A301
16:00 - 17:30 Bändiruum
16:00 - 17:30 Mängukool(A105)
16:00 - 17:45 Eelkool A122)
8 Jan
 
14:00 - 15:00 Multimeedia A301
14:00 - 19:00 Robootika/mehaanika_elektroonika C137
14:00 - 15:15 Näitering Eksperiment algkool
14:30 - 15:15 Programmeerimisring Püüton A301
15:00 - 16:30 Õmblusring C104
15:00 - 16:30 Rootsi keel ja kultuur C202
15:00 - 18:00 Kosmosering C123
15:15 - 17:15 Muusikateater (aula)
16:00 - 17:45 Eelkool(A105)
18:30 - 20:30 Kirikukoor (B216,B217)
18:45 - 20:15 Itaalia keele kursus C123
19:00 - 21:00 Vilistlaste rahvatantsurühm(aula)
9 Jan
 
8:15 - 14:00 Rütmika (aula)
13:15 - 16:30 Eesti rahvatants 1.-2, 4.-5., 8.-9. kl
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus C216
14:15 - 16:00 Malering C123
14:30 - 15:15 Programmeerimisring Püüton A301
15:00 - 16:30 Hispaania keel ja kultuur A206
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 17:45 Eelkool(A116)
16:30 - 18:00 Purjespordikooli tund(C129)
16:30 - 19:30 M.Eliste muusikakooli (B 216)
16:30 - 19:00 Näitetrupp Eksperiment (gümnaasium)
18:30 - 20:30 Bändiproov(bändiruum)
18:30 - 20:30 Vilistlaskoori proov (B216,B217)
10 Jan
 
8:15 - 14:00 Rütmika (aula)
13:30 - 17:00 Loovusring Muinasjutud, arhitektuuriring A205
14:00 - 16:00 Kunsti- ja meisterdamise ring A201
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-2. kl
14:30 - 15:15 Programmeerimisring Püüton A301
15:00 - 16:30 Rockiring (bändiruum) + A101
15:00 - 16:30 Mehaanika ja elektroonika C137
11 Jan
 
14:30 - 15:15 Programmeerimisring Püüton A301
12 Jan
 
14:30 - 15:15 Programmeerimisring Püüton A301