Viimsi Kooli sündmuste kalenderLog InPühapäev 17 November 2019

Kui valikud on tehtud, klõpsa päisel või 'Valmis'

Vaade










Kategooriad








Keel





Log Out

User profile

 Külgmenüü
 ❌ 

Help

Print

Otsing

Tegemised

Lähenevad sündmused

Tegemiste loend ❌ 
18.10.2019 - 30.11.2019
None.
Lähenevad sündmused ❌ 
17.11.2019 - 30.11.2019
Pühapäev 17 November 2019

10:00 - 18:00

  Näitering Eksperiment (aula, ateljee)


Esmaspäev 18 November 2019

13:15 - 15:00

  Rebase Ruudi loodusring A213


14:00 - 16:00

  Programmeerimine algajatele C137


14:00 - 15:00

  Näitetrupp Wilhelmiine 1.-2. kl (aula)


14:15 - 17:30

  Animatsioonikursus A206


15:00 - 16:30

  Matemaatika lisakursus C302


16:00 - 17:45

  Eelkool(A112)


16:00 - 18:00

  Näitetrupp "Wilhelmiine" edasijõudnud


16:15 - 18:15

  Bändiruum


17:00 - 19:00

  M.Eliste muusikakool (B216)


17:15 - 18:15

  Viimsi kodutütred(C119)


18:30 - 20:30

  Bändiproov(bändiruum)


18:30 - 20:30

  Kirikukoor(B216,B217)


Teisipäev 19 November 2019

8:15 - 13:00

  Rütmika (aula)


13:15 - 15:00

  Matemaatikaring


14:00 - 17:00

  Osaluskohvik (ÕE)


14:00 - 16:30

  Teadusring Taibu 2.-3. klass C216


16:00 - 17:30

  Bändiruum


16:00 - 17:45

  Eelkool A122)


Kolmapäev 20 November 2019

11:20 - 13:00

  Madri/Kadripäev 1 kl.(aula)


14:00 - 15:00

  Multimeedia A301


14:00 - 19:00

  Robootika/mehaanika_elektroonika C137


14:00 - 15:15

  Näitering Eksperiment algkool


15:00 - 16:30

  Õmblusring C104


15:00 - 16:30

  Rootsi keel ja kultuur C202


15:00 - 18:00

  Kosmosering C123


15:15 - 16:00

  Muusikateater (aula)


16:00 - 17:45

  Eelkool(A105)


16:30 - 18:00

  Kohtumisõhtu: Haralt Lepisk (aula)


18:30 - 20:30

  Kirikukoor (B216,B217)


18:45 - 20:15

  Itaalia keele kursus C123


19:00 - 21:00

  Vilistlaste rahvatantsurühm(aula)


Neljapäev 21 November 2019

8:15 - 14:00

  Rütmika (aula)


13:15 - 16:30

  Eesti rahvatants 1.-2, 4.-5., 8.-9. kl


14:00 - 16:30

  Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus C216


14:15 - 16:00

  Malering C123


15:00 - 16:30

  Hispaania keel ja kultuur A206


15:00 - 16:30

  Matemaatika lisakursus C302


16:00 - 19:00

  HK Unicorn Squad


16:00 - 17:45

  Eelkool(A116)


16:30 - 18:00

  Purjespordikooli tund(C129)


16:30 - 19:30

  M.Eliste muusikakooli (B 216)


16:30 - 19:00

  Näitetrupp Eksperiment (gümnaasium)


18:30 - 20:30

  Bändiproov(bändiruum)


18:30 - 20:30

  Vilistlaskoori proov (B216,B217)


Reede 22 November 2019

8:15 - 14:00

  Rütmika (aula)


Reede 22 November 2019 - Laupäev 23 November 2019

11:00 - 15:00

  ÕE noorsooprojekt


Reede 22 November 2019

13:30 - 17:00

  Loovusring Muinasjutud, arhitektuuriring A205


14:00 - 16:00

  Kunsti- ja meisterdamise ring A201


14:00 - 15:00

  Näitetrupp Wilhelmiine 1.-2. kl


15:00 - 16:30

  Rockiring (bändiruum) + A101


15:00 - 16:30

  Mehaanika ja elektroonika C137


15:00 - 23:45

  Viimsi Jazz Pop Festival (aula,aatrium)


17:00 - 20:30

  4c klassiõhtu A205


Laupäev 23 November 2019

8:00 - 23:45

  Viimsi Jazz Pop Festival (aula,aatrium)


Pühapäev 24 November 2019

9:00 - 16:00

  Festivali koristustööd


Esmaspäev 25 November 2019

13:15 - 15:00

  Rebase Ruudi loodusring A213


14:00 - 16:00

  Programmeerimine algajatele C137


14:00 - 15:00

  Näitetrupp Wilhelmiine 1.-2. kl (aula)


14:15 - 17:30

  Animatsioonikursus A206


15:00 - 16:30

  Matemaatika lisakursus C302


16:00 - 17:45

  Eelkool(A112)


16:00 - 18:00

  Näitetrupp "Wilhelmiine" edasijõudnud


16:15 - 18:15

  Bändiruum


17:00 - 19:00

  M.Eliste muusikakool (B216)


17:15 - 18:15

  Viimsi kodutütred(C119)


18:30 - 20:30

  Bändiproov(bändiruum)


18:30 - 20:30

  Kirikukoor(B216,B217)


Teisipäev 26 November 2019

8:15 - 13:00

  Rütmika (aula)


11:00 - 12:00

  Kodanikupäeva külaline (aula)


13:15 - 15:00

  Matemaatikaring


14:00 - 16:30

  Teadusring Taibu 2.-3. klass C216


16:00 - 17:30

  Bändiruum


16:00 - 17:30

  Mängukool(A105)


16:00 - 17:45

  Eelkool A122)


Kolmapäev 27 November 2019

14:00 - 15:00

  Multimeedia A301


14:00 - 19:00

  Robootika/mehaanika_elektroonika C137


14:00 - 15:15

  Näitering Eksperiment algkool


15:00 - 16:30

  Õmblusring C104


15:00 - 16:30

  Rootsi keel ja kultuur C202


15:00 - 18:00

  Kosmosering C123


15:00 - 19:00

  Üleriigilise koolinoorte mälumängu piirkonnavoor


15:15 - 17:15

  Muusikateater (aula)


16:00 - 17:45

  Eelkool(A105)


18:30 - 20:30

  Kirikukoor (B216,B217)


18:45 - 20:15

  Itaalia keele kursus C123


19:00 - 21:00

  Vilistlaste rahvatantsurühm(aula)


Neljapäev 28 November 2019

8:15 - 14:00

  Rütmika (aula)


13:15 - 16:30

  Eesti rahvatants 1.-2, 4.-5., 8.-9. kl


14:00 - 16:30

  Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus C216


14:15 - 16:00

  Malering C123


15:00 - 16:30

  Hispaania keel ja kultuur A206


15:00 - 16:30

  Matemaatika lisakursus C302


16:00 - 17:45

  Eelkool(A116)


16:30 - 18:00

  Purjespordikooli tund(C129)


16:30 - 19:30

  M.Eliste muusikakooli (B 216)


16:30 - 19:00

  Näitetrupp Eksperiment (gümnaasium)


18:30 - 20:30

  Bändiproov(bändiruum)


18:30 - 20:30

  Vilistlaskoori proov (B216,B217)


Reede 29 November 2019

8:15 - 14:00

  Rütmika (aula)


13:10 - 14:00

  Esinevad Tanja ja Mihkel 8.-9.kl.(aula)


13:30 - 17:00

  Loovusring Muinasjutud, arhitektuuriring A205


14:00 - 16:00

  Kunsti- ja meisterdamise ring A201


14:00 - 15:00

  Näitetrupp Wilhelmiine 1.-2. kl


15:00 - 16:30

  Rockiring (bändiruum) + A101


15:00 - 16:30

  Mehaanika ja elektroonika C137


15:00 - 21:30

  Viimsi eakate seenioride pidu al.17.00-21.00(aula,aatrium)


21:00 - 23:30

  Võistutantsu ettevalmistustööd


Laupäev 30 November 2019

8:00 - 22:00

  I.Adamsoni tantsude võistutantsimine(aula,aatrium,kodundus, C.I korrus, lavatag.gard.)


November 2019 - Detsember 2019
nädEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
45 4 November
 
13:15 - 15:00 Rebase Ruudi loodusring A213
14:00 - 16:00 Programmeerimine algajatele C137
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-2. kl (aula)
14:15 - 17:30 Animatsioonikursus A206
14:30 - 15:15 Programmeerimisring Püüton (A301)
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 17:45 Eelkool(A112)
16:00 - 18:00 Näitetrupp "Wilhelmiine" edasijõudnud
16:15 - 18:15 Bändiruum
17:00 - 19:00 M.Eliste muusikakool (B216)
17:15 - 18:15 Viimsi kodutütred(C119)
18:30 - 20:30 Kirikukoor(B216,B217)
5 Nov
 
8:15 - 13:00 Rütmika (aula)
13:15 - 15:00 Matemaatikaring
13:30 - 17:00 ÕE Halloweeni pidu(aula)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu 2.-3. klass C216
16:00 - 17:30 Bändiruum
16:00 - 17:45 Eelkool A122)
18:00 - 20:30 Haabneeme Autokool C204
6 Nov
 
14:00 - 15:00 Multimeedia A301
14:00 - 19:00 Robootika/mehaanika_elektroonika C137
14:00 - 15:15 Näitering Eksperiment algkool
15:00 - 16:30 Õmblusring C104
15:00 - 16:30 Rootsi keel ja kultuur C202
15:00 - 18:00 Kosmosering C123
15:15 - 17:15 Muusikateater (aula)
16:00 - 17:45 Eelkool(A105)
18:30 - 20:30 Kirikukoor (B216,B217)
18:45 - 20:15 Itaalia keele kursus C123
19:00 - 21:00 Vilistlaste rahvatantsurühm(aula)
7 Nov
 
8:15 - 14:00 Rütmika (aula)
13:15 - 16:30 Eesti rahvatants 1.-2, 4.-5., 8.-9. kl
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus C216
14:15 - 16:00 Malering C123
15:00 - 16:30 Kogemuste Koda( C311)
15:00 - 16:30 Hispaania keel ja kultuur A206
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 19:00 HK Unicorn Squad
16:00 - 17:45 Eelkool(A116)
16:30 - 18:00 Purjespordikooli tund(C129)
16:30 - 19:30 M.Eliste muusikakooli (B 216)
16:30 - 19:00 Näitetrupp Eksperiment (gümnaasium)
18:30 - 20:30 Vilistlaskoori proov (B216,B217)
8 Nov
 
8:15 - 14:00 Rütmika (aula)
13:30 - 17:00 Loovusring Muinasjutud, arhitektuuriring A205
14:00 - 16:00 Kunsti- ja meisterdamise ring A201
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-2. kl
14:00··· Teatrifestival Väike Lava(aula,aatrium,kodundus, Akorp.)
15:00 - 16:30 Õpilasesinduse koosolek (C311)
15:00 - 16:30 Rockiring (bändiruum) + A101
15:00 - 16:30 Mehaanika ja elektroonika C137
9 Nov
 
9:00 - 17:00 Loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor (õpetajate tuba, C210, C222, C214)
9:00 - 16:00 Haabneeme Autokool (C204)
···21:00 Teatrifestival Väike Lava(aula,aatrium,kodundus, Akorp.)
10 Nov
 
9:00 - 16:00 Haabneeme Autokool (C204)
10:00 - 16:00 Harjumaa võistkondlikud MV-d kiirmales
46 11 Nov
 
8:00 - 14:00 Lego SPIKE PRIME komplektide tutvustus (A206)
13:15 - 15:00 Rebase Ruudi loodusring A213
14:00 - 16:00 Programmeerimine algajatele C137
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-2. kl (aula)
14:15 - 17:30 Animatsioonikursus A206
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 17:45 Eelkool(A112)
16:00 - 18:00 Näitetrupp "Wilhelmiine" edasijõudnud
16:15 - 18:15 Bändiruum
17:00 - 19:00 M.Eliste muusikakool (B216)
17:15 - 18:15 Viimsi kodutütred(C119)
18:00 - 21:00 Piparkoogiõhtu
18:30 - 20:30 Kirikukoor(B216,B217)
12 Nov
 
8:15 - 13:00 Rütmika (aula)
13:15 - 15:00 Matemaatikaring
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu 2.-3. klass C216
14:30 - 17:30 Roboliiga I etapp (aatrium), C137
16:00 - 17:30 Bändiruum
16:00 - 17:30 Mängukool(A105)
16:00 - 17:45 Eelkool A122)
18:00 - 20:30 Haabneeme Autokool C204
13 Nov
 
14:00 - 15:00 Multimeedia A301
14:00 - 19:00 Robootika/mehaanika_elektroonika C137
14:00 - 15:15 Näitering Eksperiment algkool
15:00 - 16:30 Õmblusring C104
15:00 - 16:30 Rootsi keel ja kultuur C202
15:00 - 18:00 Kosmosering C123
15:15 - 17:15 Muusikateater (aula)
16:00 - 17:45 Eelkool(A105)
18:30 - 21:00 KÜ Murdlaine koosolek
18:30 - 20:30 Kirikukoor (B216,B217)
18:45 - 20:15 Itaalia keele kursus C123
19:00 - 21:00 Vilistlaste rahvatantsurühm(aula)
14 Nov
 
8:15 - 14:00 Rütmika (aula)
13:15 - 16:30 Eesti rahvatants 1.-2, 4.-5., 8.-9. kl
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus C216
14:15 - 16:00 Malering C123
15:00 - 16:30 Hispaania keel ja kultuur A206
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 19:00 HK Unicorn Squad
16:00 - 17:45 Eelkool(A116)
16:30 - 18:00 Purjespordikooli tund(C129)
16:30 - 19:30 M.Eliste muusikakooli (B 216)
16:30 - 19:00 Näitetrupp Eksperiment (gümnaasium)
18:30 - 20:30 Vilistlaskoori proov (B216,B217)
19:00 - 20:30 Vilistlaskoori proov(aula)
15 Nov
 
8:15 - 10:00 Külalisesineja (C311)
8:15 - 14:00 Rütmika (aula)
10:05 - 11:45 Külalisesineja (C311)
13:30 - 17:00 Loovusring Muinasjutud, arhitektuuriring A205
14:00 - 16:00 Kunsti- ja meisterdamise ring A201
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-2. kl
15:00 - 16:30 Rockiring (bändiruum) + A101
15:00 - 16:30 Mehaanika ja elektroonika C137
18:00··· 5b klassiöö
16 Nov
 
···10:00 5b klassiöö
17 Nov
 
10:00 - 18:00 Näitering Eksperiment (aula, ateljee)
47 18 Nov
 
13:15 - 15:00 Rebase Ruudi loodusring A213
14:00 - 16:00 Programmeerimine algajatele C137
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-2. kl (aula)
14:15 - 17:30 Animatsioonikursus A206
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 17:45 Eelkool(A112)
16:00 - 18:00 Näitetrupp "Wilhelmiine" edasijõudnud
16:15 - 18:15 Bändiruum
17:00 - 19:00 M.Eliste muusikakool (B216)
17:15 - 18:15 Viimsi kodutütred(C119)
18:30 - 20:30 Bändiproov(bändiruum)
18:30 - 20:30 Kirikukoor(B216,B217)
19 Nov
 
8:15 - 13:00 Rütmika (aula)
13:15 - 15:00 Matemaatikaring
14:00 - 17:00 Osaluskohvik (ÕE)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu 2.-3. klass C216
16:00 - 17:30 Bändiruum
16:00 - 17:45 Eelkool A122)
20 Nov
 
11:20 - 13:00 Madri/Kadripäev 1 kl.(aula)
14:00 - 15:00 Multimeedia A301
14:00 - 19:00 Robootika/mehaanika_elektroonika C137
14:00 - 15:15 Näitering Eksperiment algkool
15:00 - 16:30 Õmblusring C104
15:00 - 16:30 Rootsi keel ja kultuur C202
15:00 - 18:00 Kosmosering C123
15:15 - 16:00 Muusikateater (aula)
16:00 - 17:45 Eelkool(A105)
16:30 - 18:00 Kohtumisõhtu: Haralt Lepisk (aula)
18:30 - 20:30 Kirikukoor (B216,B217)
18:45 - 20:15 Itaalia keele kursus C123
19:00 - 21:00 Vilistlaste rahvatantsurühm(aula)
21 Nov
 
8:15 - 14:00 Rütmika (aula)
13:15 - 16:30 Eesti rahvatants 1.-2, 4.-5., 8.-9. kl
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus C216
14:15 - 16:00 Malering C123
15:00 - 16:30 Hispaania keel ja kultuur A206
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 19:00 HK Unicorn Squad
16:00 - 17:45 Eelkool(A116)
16:30 - 18:00 Purjespordikooli tund(C129)
16:30 - 19:30 M.Eliste muusikakooli (B 216)
16:30 - 19:00 Näitetrupp Eksperiment (gümnaasium)
18:30 - 20:30 Bändiproov(bändiruum)
18:30 - 20:30 Vilistlaskoori proov (B216,B217)
22 Nov
 
8:15 - 14:00 Rütmika (aula)
11:00··· ÕE noorsooprojekt
13:30 - 17:00 Loovusring Muinasjutud, arhitektuuriring A205
14:00 - 16:00 Kunsti- ja meisterdamise ring A201
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-2. kl
15:00 - 16:30 Rockiring (bändiruum) + A101
15:00 - 16:30 Mehaanika ja elektroonika C137
15:00 - 23:45 Viimsi Jazz Pop Festival (aula,aatrium)
17:00 - 20:30 4c klassiõhtu A205
23 Nov
 
8:00 - 23:45 Viimsi Jazz Pop Festival (aula,aatrium)
···15:00 ÕE noorsooprojekt
24 Nov
 
9:00 - 16:00 Festivali koristustööd
48 25 Nov
 
13:15 - 15:00 Rebase Ruudi loodusring A213
14:00 - 16:00 Programmeerimine algajatele C137
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-2. kl (aula)
14:15 - 17:30 Animatsioonikursus A206
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 17:45 Eelkool(A112)
16:00 - 18:00 Näitetrupp "Wilhelmiine" edasijõudnud
16:15 - 18:15 Bändiruum
17:00 - 19:00 M.Eliste muusikakool (B216)
17:15 - 18:15 Viimsi kodutütred(C119)
18:30 - 20:30 Bändiproov(bändiruum)
18:30 - 20:30 Kirikukoor(B216,B217)
26 Nov
 
8:15 - 13:00 Rütmika (aula)
11:00 - 12:00 Kodanikupäeva külaline (aula)
13:15 - 15:00 Matemaatikaring
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu 2.-3. klass C216
16:00 - 17:30 Bändiruum
16:00 - 17:30 Mängukool(A105)
16:00 - 17:45 Eelkool A122)
27 Nov
 
14:00 - 15:00 Multimeedia A301
14:00 - 19:00 Robootika/mehaanika_elektroonika C137
14:00 - 15:15 Näitering Eksperiment algkool
15:00 - 16:30 Õmblusring C104
15:00 - 16:30 Rootsi keel ja kultuur C202
15:00 - 18:00 Kosmosering C123
15:00 - 19:00 Üleriigilise koolinoorte mälumängu piirkonnavoor
15:15 - 17:15 Muusikateater (aula)
16:00 - 17:45 Eelkool(A105)
18:30 - 20:30 Kirikukoor (B216,B217)
18:45 - 20:15 Itaalia keele kursus C123
19:00 - 21:00 Vilistlaste rahvatantsurühm(aula)
28 Nov
 
8:15 - 14:00 Rütmika (aula)
13:15 - 16:30 Eesti rahvatants 1.-2, 4.-5., 8.-9. kl
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus C216
14:15 - 16:00 Malering C123
15:00 - 16:30 Hispaania keel ja kultuur A206
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 17:45 Eelkool(A116)
16:30 - 18:00 Purjespordikooli tund(C129)
16:30 - 19:30 M.Eliste muusikakooli (B 216)
16:30 - 19:00 Näitetrupp Eksperiment (gümnaasium)
18:30 - 20:30 Bändiproov(bändiruum)
18:30 - 20:30 Vilistlaskoori proov (B216,B217)
29 Nov
 
8:15 - 14:00 Rütmika (aula)
13:10 - 14:00 Esinevad Tanja ja Mihkel 8.-9.kl.(aula)
13:30 - 17:00 Loovusring Muinasjutud, arhitektuuriring A205
14:00 - 16:00 Kunsti- ja meisterdamise ring A201
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-2. kl
15:00 - 16:30 Rockiring (bändiruum) + A101
15:00 - 16:30 Mehaanika ja elektroonika C137
15:00 - 21:30 Viimsi eakate seenioride pidu al.17.00-21.00(aula,aatrium)
21:00 - 23:30 Võistutantsu ettevalmistustööd
30 Nov
 
8:00 - 22:00 I.Adamsoni tantsude võistutantsimine(aula,aatrium,kodundus, C.I korrus, lavatag.gard.)
1 Detsember
 
9:00 - 13:00 Võistutants
49 2 Det
 
13:15 - 15:00 Rebase Ruudi loodusring A213
14:00 - 16:00 Programmeerimine algajatele C137
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-2. kl (aula)
14:00 - 19:00 Robootika/mehaanika_elektroonika C137
14:15 - 17:30 Animatsioonikursus A206
14:30 - 15:15 Programmeerimisring Püüton (A301)
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 17:45 Eelkool(A112)
16:00 - 18:00 Näitetrupp "Wilhelmiine" edasijõudnud
16:15 - 18:15 Bändiruum
17:00 - 19:00 M.Eliste muusikakool (B216)
17:15 - 18:15 Viimsi kodutütred(C119)
18:30 - 20:30 Bändiproov(bändiruum)
18:30 - 20:30 Kirikukoor(B216,B217)
3 Det
 
8:15 - 13:00 Rütmika (aula)
11:20 Aabitsapidu(aula)
13:15 - 15:00 Matemaatikaring
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu 2.-3. klass C216
16:00 - 17:30 Bändiruum
16:00 - 17:45 Eelkool A122)
4 Det
 
11:20 - 12:15 1.kl. Aabitsapidu(aula)
14:00 - 15:00 Multimeedia A301
14:00 - 19:00 Robootika/mehaanika_elektroonika C137
14:00 - 15:15 Näitering Eksperiment algkool
15:00 - 19:00 Bioloogia õpikoda (C216)
15:00 - 16:30 Õmblusring C104
15:00 - 16:30 Rootsi keel ja kultuur C202
15:00 - 18:00 Kosmosering C123
15:15 - 17:15 Muusikateater (aula)
16:00 - 17:45 Eelkool(A105)
16:30 - 21:00 1e jõuluõhtu (kodundus,A112)
18:30 - 20:30 Kirikukoor (B216,B217)
18:45 - 20:15 Itaalia keele kursus C123
19:00 - 21:00 Vilistlaste rahvatantsurühm(aula)
5 Det
 
8:15 - 14:00 Rütmika (aula)
13:15 - 16:30 Eesti rahvatants 1.-2, 4.-5., 8.-9. kl
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus C216
14:15 - 16:00 Malering C123
15:00 - 16:30 Hispaania keel ja kultuur A206
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 17:45 Eelkool(A116)
16:30 - 18:00 Purjespordikooli tund(C129)
16:30 - 19:30 M.Eliste muusikakooli (B 216)
16:30 - 19:00 Näitetrupp Eksperiment (gümnaasium)
18:30 - 20:30 Bändiproov(bändiruum)
18:30 - 20:30 Vilistlaskoori proov (B216,B217)
6 Det
 
8:15 - 14:00 Rütmika (aula)
13:30 - 17:00 Loovusring Muinasjutud, arhitektuuriring A205
14:00 - 16:00 Kunsti- ja meisterdamise ring A201
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-2. kl
15:00 - 16:30 Rockiring (bändiruum) + A101
15:00 - 16:30 Mehaanika ja elektroonika C137
17:00 - 22:00 Viimsi Heategevusballi ettevalm.(aula,aatrium,kodundus)
7 Det
 
8:00 - 23:45 Viimsi Heategevusball al.(aula,aatrium,kodundus,c korp.)
8 Det
 
9:00 - 16:00 Viimsi Heategevusballi korrastustööd(aula,aatrium,kodundus)
13:00 - 19:00 Viimsi eakate jõulupidu(aula,aatrium)
50 9 Det
 
13:15 - 15:00 Rebase Ruudi loodusring A213
14:00 - 16:00 Programmeerimine algajatele C137
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-2. kl (aula)
14:15 - 17:30 Animatsioonikursus A206
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 17:45 Eelkool(A112)
16:00 - 18:00 Näitetrupp "Wilhelmiine" edasijõudnud
16:15 - 18:15 Bändiruum
17:00 - 19:00 M.Eliste muusikakool (B216)
17:15 - 18:15 Viimsi kodutütred(C119)
18:30 - 20:30 Bändiproov(bändiruum)
18:30 - 20:30 Kirikukoor(B216,B217)
10 Det
 
8:15 - 13:00 Rütmika (aula)
13:00 - 16:00 Näiteringi Eksperiment koolitus
13:15 - 15:00 Matemaatikaring
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu 2.-3. klass C216
16:00 - 17:30 Bändiruum
16:00 - 17:30 Mängukool(A105)
16:00 - 17:45 Eelkool A122)
16:00 - 17:30 Bändiruum
16:30 - 21:00 1C perejõuluõhtu
11 Det
 
14:00 - 15:00 Multimeedia A301
14:00 - 19:00 Robootika/mehaanika_elektroonika C137
14:00 - 15:15 Näitering Eksperiment algkool
15:00 - 16:30 Õmblusring C104
15:00 - 16:30 Rootsi keel ja kultuur C202
15:00 - 18:00 Kosmosering C123
15:15 - 17:15 Muusikateater (aula)
16:00 - 17:45 Eelkool(A105)
18:00 - 21:00 5b piparkoogiõhtu C102
18:30 - 20:30 Kirikukoor (B216,B217)
18:45 - 20:15 Itaalia keele kursus C123
19:00 - 21:00 Vilistlaste rahvatantsurühm(aula)
12 Det
 
8:15 - 14:00 Rütmika (aula)
13:15 - 16:30 Eesti rahvatants 1.-2, 4.-5., 8.-9. kl
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus C216
14:15 - 16:00 Malering C123
15:00 - 16:30 Hispaania keel ja kultuur A206
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 17:45 Eelkool(A116)
16:30 - 18:00 Purjespordikooli tund(C129)
16:30 - 21:00 1b jõuluõhtu (kodundus,A122)
16:30 - 19:30 M.Eliste muusikakooli (B 216)
16:30 - 19:00 Näitetrupp Eksperiment (gümnaasium)
18:30 - 20:30 Bändiproov(bändiruum)
18:30 - 20:30 Vilistlaskoori proov (B216,B217)
13 Det
 
8:15 - 14:00 Rütmika (aula)
13:30 - 17:00 Loovusring Muinasjutud, arhitektuuriring A205
14:00 - 16:00 Kunsti- ja meisterdamise ring A201
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-2. kl
15:00 - 16:30 Rockiring (bändiruum) + A101
15:00 - 16:30 Mehaanika ja elektroonika C137
16:30 - 21:00 1a kl.pereõhtu (kodundus,A124)
14 Det
 
15 Det