Viimsi Kooli sündmuste kalenderLog InKolmapäev 25 November 2020

Kui valikud on tehtud, klõpsa päisel või 'Valmis'

Vaade










Kategooriad








Keel





Log Out

User profile

 Külgmenüü
 ❌ 

Help

Print

Otsing

Tegemised

Lähenevad sündmused

Tegemiste loend ❌ 
26.10.2020 - 08.12.2020
None.
Lähenevad sündmused ❌ 
25.11.2020 - 08.12.2020
Kolmapäev 25 November 2020

13:00 - 14:00

  Mudilaskoor aula


13:00 - 15:00

  Õpituba A 305


13:15 - 15:00

  Matemaatikaring Nupula A307


14:00 - 15:00

  Näitetrupp Wilhelmiine 1.-3. kl aula


14:15 - 17:30

  Robootika C137


15:00 - 16:30

  Näitetrupp Wilhelmiine edasijõudnutele 4.-6. kl (aula)


Neljapäev 26 November 2020

13:00 - 15:00

  Õpituba A 305


13:00 - 18:00

  Collegiumi Drive It Up kitarrikool (C143)


14:00 - 15:00

  Nutikad matemaatikud A213


14:00 - 17:00

  Rahvatants (aula)


14:00 - 16:30

  Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus C216


15:00 - 16:30

  Õmblusring C104


15:00 - 17:00

  Hispaania keel ja kultuur A204


16:00 - 18:00

  Bändiproov


16:00 - 18:00

  HK Unicorn Squad (C222)


16:30 - 18:00

  Ottosoni Purjespordi kool C 129


17:00 - 19:00

  Näitering Eksperiment (aula)


Reede 27 November 2020

14:00 - 16:00

  Kunsti ja meisterdamise ring A201


15:00 - 17:00

  Mehaanika ja elektroonika (C137)


Reede 27 November 2020 - Laupäev 28 November 2020

19:00 - 10:00

  7b klassiöö C302,C305


Laupäev 28 November 2020

9:00 - 15:00

  Loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor


Esmaspäev 30 November 2020

8:15 - 9:00

  Advendihommik aulas


13:00 - 15:00

  Õpituba A 305


13:15 - 14:00

  Rebase Ruudi loodusring A212


14:00 - 16:00

  Arhitektuuriring C210


14:00 - 16:00

  Programmeerimine algajatele C137


14:00 - 15:00

  Näitetrupp Wilhelmiine 1.-3. kl aula


15:00 - 16:00

  Itaalia keel ja kultuur C133


15:00 - 16:30

  Kosmosering C123


15:15 - 16:15

  Matemaatika lisakursus C302


Teisipäev 1 Detsember 2020

13:00 - 15:00

  Õpituba A305


14:00 - 15:30

  Õmblusring algajatele C102


14:00 - 19:00

  Näitering Eksperiment (aula)


14:00 - 16:30

  Teadusring Taibu C216


15:00 - 16:30

  Matemaatika lisakursus C302


15:00 - 15:45

  Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213


15:00 - 16:00

  Multimeediaring A301


16:00 - 18:00

  Eliste muusikakool


Kolmapäev 2 Detsember 2020

13:00 - 14:00

  Mudilaskoor aula


13:00 - 15:00

  Õpituba A 305


13:15 - 15:00

  Matemaatikaring Nupula A307


14:00 - 15:00

  Näitetrupp Wilhelmiine 1.-3. kl aula


14:15 - 17:30

  Robootika C137


15:00 - 16:30

  Näitetrupp Wilhelmiine edasijõudnutele 4.-6. kl (aula)


Neljapäev 3 Detsember 2020

13:00 - 15:00

  Õpituba A 305


13:00 - 18:00

  Collegiumi Drive It Up kitarrikool (C143)


14:00 - 15:00

  Malering C123


14:00 - 15:00

  Nutikad matemaatikud A213


14:00 - 17:00

  Rahvatants (aula)


14:00 - 16:30

  Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus C216


15:00 - 16:00

  Õppenõukogu aula


15:00 - 16:30

  Õmblusring C104


15:00 - 17:00

  Hispaania keel ja kultuur A204


16:00 - 18:00

  Bändiproov


16:00 - 18:00

  HK Unicorn Squad (C222)


16:30 - 18:00

  Ottosoni Purjespordi kool C 129


17:00 - 19:00

  Näitering Eksperiment (aula)


Reede 4 Detsember 2020

14:00 - 16:00

  Kunsti ja meisterdamise ring A201


15:00 - 17:00

  Mehaanika ja elektroonika (C137)


Esmaspäev 7 Detsember 2020

8:15 - 9:00

  Advendihommik aulas


13:00 - 15:00

  Õpituba A 305


13:15 - 14:00

  Rebase Ruudi loodusring A212


14:00 - 16:00

  Arhitektuuriring C210


14:00 - 16:00

  Programmeerimine algajatele C137


14:00 - 15:00

  Näitetrupp Wilhelmiine 1.-3. kl aula


15:00 - 16:00

  Itaalia keel ja kultuur C133


15:00 - 16:30

  Kosmosering C123


15:15 - 16:15

  Matemaatika lisakursus C302


Teisipäev 8 Detsember 2020

13:00 - 15:00

  Õpituba A305


14:00 - 15:30

  Õmblusring algajatele C102


14:00 - 19:00

  Näitering Eksperiment (aula)


14:00 - 16:30

  Teadusring Taibu C216


15:00 - 16:30

  Matemaatika lisakursus C302


15:00 - 15:45

  Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213


15:00 - 16:00

  Multimeediaring A301


16:00 - 18:00

  Eliste muusikakool


November 2020 - Detsember 2020
nädEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
47 16 November
 
9:00 - 13:00 Õpetajate koolituspäev
13:00 - 15:00 Õpituba A 305
13:15 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A212
14:00 - 16:00 Arhitektuuriring C210
14:00 - 16:00 Programmeerimine algajatele C137
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-3. kl aula
15:00 - 16:00 Itaalia keel ja kultuur C133
15:00 - 16:30 Kosmosering C123
15:15 - 16:15 Matemaatika lisakursus C302, A301
16:00 - 17:45 Eelkool A 105
17 Nov
 
13:00 - 15:00 Õpituba A305
14:00 - 15:30 Õmblusring algajatele C102
14:00 - 19:00 Näitering Eksperiment (aula)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu C216
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302, C137
15:00 - 15:45 Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213
15:00 - 16:00 Multimeediaring A301
16:00 - 17:45 Eelkool A207
16:00 - 17:45 Eelkool A213
16:00 - 18:00 Eliste muusikakool
18 Nov
 
13:00 - 14:00 Mudilaskoor aula
13:00 - 15:00 Õpituba A 305
13:15 - 15:00 Matemaatikaring Nupula A307
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-3. kl aula
14:15 - 17:30 Robootika C137
15:00 - 16:30 Näitetrupp Wilhelmiine edasijõudnutele 4.-6. kl (aula)
16:00 - 17:45 Eelkool A212
17:30 - 20:00 Hoolekogu koosolek (aula)
19 Nov
 
13:00 - 15:00 Õpituba A 305
13:00 - 18:00 Collegiumi Drive It Up kitarrikool (C143)
14:00 - 15:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 17:00 Rahvatants (aula)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus C216
15:00 - 16:30 Õmblusring C104
15:00 - 17:00 Hispaania keel ja kultuur A204
16:00 - 18:00 Bändiproov
16:00 - 18:00 HK Unicorn Squad (C222)
16:30 - 18:00 Ottosoni Purjespordi kool C 129
17:00 - 19:00 Näitering Eksperiment (aula)
20 Nov
 
14:00 - 16:00 Kunsti ja meisterdamise ring A201
15:00 - 17:00 Mehaanika ja elektroonika (C137)
21 Nov
 
22 Nov
 
48 23 Nov
 
13:00 - 15:00 Õpituba A 305
13:15 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A212
14:00 - 16:00 Arhitektuuriring C210
14:00 - 16:00 Programmeerimine algajatele C137
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-3. kl aula
15:00 - 16:00 Itaalia keel ja kultuur C133
15:00 - 16:30 Kosmosering C123
15:15 - 16:15 Matemaatika lisakursus C302
24 Nov
 
13:00 - 15:00 Õpituba A305
14:00 - 15:30 Õmblusring algajatele C102
14:00 - 19:00 Näitering Eksperiment (aula)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu C216
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
15:00 - 15:45 Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213
15:00 - 16:00 Multimeediaring A301
16:00 - 18:00 Eliste muusikakool
25 Nov
 
13:00 - 14:00 Mudilaskoor aula
13:00 - 15:00 Õpituba A 305
13:15 - 15:00 Matemaatikaring Nupula A307
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-3. kl aula
14:15 - 17:30 Robootika C137
15:00 - 16:30 Näitetrupp Wilhelmiine edasijõudnutele 4.-6. kl (aula)
26 Nov
 
13:00 - 15:00 Õpituba A 305
13:00 - 18:00 Collegiumi Drive It Up kitarrikool (C143)
14:00 - 15:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 17:00 Rahvatants (aula)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus C216
15:00 - 16:30 Õmblusring C104
15:00 - 17:00 Hispaania keel ja kultuur A204
16:00 - 18:00 Bändiproov
16:00 - 18:00 HK Unicorn Squad (C222)
16:30 - 18:00 Ottosoni Purjespordi kool C 129
17:00 - 19:00 Näitering Eksperiment (aula)
27 Nov
 
14:00 - 16:00 Kunsti ja meisterdamise ring A201
15:00 - 17:00 Mehaanika ja elektroonika (C137)
19:00··· 7b klassiöö C302,C305
28 Nov
 
9:00 - 15:00 Loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor
···10:00 7b klassiöö C302,C305
29 Nov
 
49 30 Nov
 
8:15 - 9:00 Advendihommik aulas
13:00 - 15:00 Õpituba A 305
13:15 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A212
14:00 - 16:00 Arhitektuuriring C210
14:00 - 16:00 Programmeerimine algajatele C137
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-3. kl aula
15:00 - 16:00 Itaalia keel ja kultuur C133
15:00 - 16:30 Kosmosering C123
15:15 - 16:15 Matemaatika lisakursus C302
1 Detsember
 
13:00 - 15:00 Õpituba A305
14:00 - 15:30 Õmblusring algajatele C102
14:00 - 19:00 Näitering Eksperiment (aula)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu C216
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
15:00 - 15:45 Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213
15:00 - 16:00 Multimeediaring A301
16:00 - 18:00 Eliste muusikakool
2 Det
 
13:00 - 14:00 Mudilaskoor aula
13:00 - 15:00 Õpituba A 305
13:15 - 15:00 Matemaatikaring Nupula A307
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-3. kl aula
14:15 - 17:30 Robootika C137
15:00 - 16:30 Näitetrupp Wilhelmiine edasijõudnutele 4.-6. kl (aula)
3 Det
 
13:00 - 15:00 Õpituba A 305
13:00 - 18:00 Collegiumi Drive It Up kitarrikool (C143)
14:00 - 15:00 Malering C123
14:00 - 15:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 17:00 Rahvatants (aula)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus C216
15:00 - 16:00 Õppenõukogu aula
15:00 - 16:30 Õmblusring C104
15:00 - 17:00 Hispaania keel ja kultuur A204
16:00 - 18:00 Bändiproov
16:00 - 18:00 HK Unicorn Squad (C222)
16:30 - 18:00 Ottosoni Purjespordi kool C 129
17:00 - 19:00 Näitering Eksperiment (aula)
4 Det
 
14:00 - 16:00 Kunsti ja meisterdamise ring A201
15:00 - 17:00 Mehaanika ja elektroonika (C137)
5 Det
 
6 Det
 
50 7 Det
 
8:15 - 9:00 Advendihommik aulas
13:00 - 15:00 Õpituba A 305
13:15 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A212
14:00 - 16:00 Arhitektuuriring C210
14:00 - 16:00 Programmeerimine algajatele C137
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-3. kl aula
15:00 - 16:00 Itaalia keel ja kultuur C133
15:00 - 16:30 Kosmosering C123
15:15 - 16:15 Matemaatika lisakursus C302
8 Det
 
13:00 - 15:00 Õpituba A305
14:00 - 15:30 Õmblusring algajatele C102
14:00 - 19:00 Näitering Eksperiment (aula)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu C216
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
15:00 - 15:45 Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213
15:00 - 16:00 Multimeediaring A301
16:00 - 18:00 Eliste muusikakool
9 Det
 
13:00 - 14:00 Mudilaskoor aula
13:00 - 15:00 Õpituba A 305
13:15 - 15:00 Matemaatikaring Nupula A307
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-3. kl aula
14:15 - 17:30 Robootika C137
15:00 - 16:30 Näitetrupp Wilhelmiine edasijõudnutele 4.-6. kl (aula)
10 Det
 
13:00 - 15:00 Õpituba A 305
13:00 - 18:00 Collegiumi Drive It Up kitarrikool (C143)
14:00 - 15:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 17:00 Rahvatants (aula)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus C216
15:00 - 16:30 Õmblusring C104
15:00 - 17:00 Hispaania keel ja kultuur A204
16:00 - 18:00 Bändiproov
16:00 - 18:00 HK Unicorn Squad (C222)
16:30 - 18:00 Ottosoni Purjespordi kool C 129
17:00 - 19:00 Näitering Eksperiment (aula)
11 Det
 
14:00 - 16:00 Kunsti ja meisterdamise ring A201
15:00 - 17:00 Mehaanika ja elektroonika (C137)
12 Det
 
13 Det
 
51 14 Det
 
8:15 - 9:00 Advendihommik aulas
13:00 - 15:00 Õpituba A 305
13:15 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A212
14:00 - 16:00 Arhitektuuriring C210
14:00 - 16:00 Programmeerimine algajatele C137
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-3. kl aula
15:00 - 16:00 Itaalia keel ja kultuur C133
15:00 - 16:30 Kosmosering C123
15:15 - 16:15 Matemaatika lisakursus C302
15 Det
 
9:00 - 10:00 2. klasside jõulupidu aula
10:15 - 11:15 1. klasside jõulupidu aula
11:30 - 12:30 3. klasside jõulupidu
12:30 - 13:45 4. klasside jõulupidu
13:00 - 15:00 Õpituba A305
14:00 - 15:30 Õmblusring algajatele C102
14:00 - 19:00 Näitering Eksperiment (aula)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu C216
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
15:00 - 15:45 Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213
15:00 - 16:00 Multimeediaring A301
16:00 - 18:00 Eliste muusikakool
16 Det
 
13:00 - 14:00 Mudilaskoor aula
13:00 - 15:00 Õpituba A 305
13:15 - 15:00 Matemaatikaring Nupula A307
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-3. kl aula
14:15 - 17:30 Robootika C137
15:00 - 16:30 Näitetrupp Wilhelmiine edasijõudnutele 4.-6. kl (aula)
16:00 - 20:30 7b jõuluõhtu C102
16:30··· Jõulupidu
17 Det
 
13:00 - 15:00 Õpituba A 305
13:00 - 18:00 Collegiumi Drive It Up kitarrikool (C143)
14:00 - 15:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 17:00 Rahvatants (aula)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus C216
15:00 - 16:30 Õmblusring C104
15:00 - 17:00 Hispaania keel ja kultuur A204
16:00 - 18:00 Bändiproov
16:00 - 18:00 HK Unicorn Squad (C222)
16:30 - 18:00 Ottosoni Purjespordi kool C 129
17:00 - 19:00 Näitering Eksperiment (aula)
···21:00 Jõulupidu
18 Det
 
14:00 - 16:00 Kunsti ja meisterdamise ring A201
15:00 - 17:00 Mehaanika ja elektroonika (C137)
19 Det
 
20 Det
 
52 21 Det
 
8:15 - 9:00 Advendihommik aulas
13:00 - 15:00 Õpituba A 305
13:15 - 14:00 Rebase Ruudi loodusring A212
14:00 - 16:00 Arhitektuuriring C210
14:00 - 16:00 Programmeerimine algajatele C137
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-3. kl aula
15:00 - 16:00 Itaalia keel ja kultuur C133
15:00 - 16:30 Kosmosering C123
15:15 - 16:15 Matemaatika lisakursus C302
16:00 - 23:00 Personali jõulupidu aula, aatrium
16:00 - 17:45 Eelkool A 105
22 Det
 
13:00 - 15:00 Õpituba A305
14:00 - 15:30 Õmblusring algajatele C102
14:00 - 19:00 Näitering Eksperiment (aula)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu C216
15:00 - 16:30 Matemaatika lisakursus C302
15:00 - 15:45 Nutikad matemaatikud edasijõudnutele A213
15:00 - 16:00 Multimeediaring A301
16:00 - 17:45 Eelkool A213
23 Det
 
13:00 - 14:00 Mudilaskoor aula
13:00 - 15:00 Õpituba A 305
13:15 - 15:00 Matemaatikaring Nupula A307
14:00 - 15:00 Näitetrupp Wilhelmiine 1.-3. kl aula
14:15 - 17:30 Robootika C137
15:00 - 16:30 Näitetrupp Wilhelmiine edasijõudnutele 4.-6. kl (aula)
24 Det
 
13:00 - 15:00 Õpituba A 305
13:00 - 18:00 Collegiumi Drive It Up kitarrikool (C143)
14:00 - 15:00 Nutikad matemaatikud A213
14:00 - 17:00 Rahvatants (aula)
14:00 - 16:30 Teadusring Taibu/Eksperimentaalne loodusteadus C216
15:00 - 16:30 Õmblusring C104
15:00 - 17:00 Hispaania keel ja kultuur A204
16:00 - 18:00 HK Unicorn Squad (C222)
16:30 - 18:00 Ottosoni Purjespordi kool C 129
17:00 - 19:00 Näitering Eksperiment (aula)
25 Det
 
14:00 - 16:00 Kunsti ja meisterdamise ring A201
15:00 - 17:00 Mehaanika ja elektroonika (C137)
26 Det
 
27 Det